E-Mail: info@playmedya.net Telefon: 0 507 180 83 28

PRODÜKSİYON

-Radyo ve TV Seslendirmeleri
-Reklam ve Tanıtım Filmleri
-Animasyon Reklamları
-Belgesel Seslendirmeleri
-Santral Seslendirmeleri
-Bay ve Bayan Profesyonel Sunucularımızın sunduğu Radyolar İçin Paket Programlar ( Günlük )
-Havadan Görüntüleme ve Reklam Teaserları

Web Tasarım

İyi Planlanmış Web siteniz sizin vizyonunuz olacaktır. Sitenizi ziyaret edenler firmanız ya da ürünleriniz/hizmetleriniz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olacaklardır. Kurumsal kimliğinizi tamamlamış firmanız ile web siteniz bir bütün olup, daha büyük bir anlam taşıyacaktır…
Unutmayın !
Web sitesi bilindiği üzere dijital bir platformdur. Bu platform sizin prestijiniz, ikinci ofisiniz, şubeniz hatta asıl işyeriniz olacaktır. Bu platformda kendinizi, firmanızı, ürün veya hizmetlerinizi tanıtıyor, müşterilerinizle iletişim kurabiliyor en önemlisi de müşteri bulabiliyorsunuz…
Şirketimiz de Her Türlü İşletmeler İçin Responsive Mobil Uyumlu Web Siteleri, E Ticaret Siteleri, Özel Yazılım Web Tasarımlar, Flash, Php, WordPress ve HTML Altyapılı Çözümler Üretiyoruz…

leri İş Ortaklarımızla paylaşıyoruz.

LOGO TASARIM

Logo Bir Firmanın markasını ve farkındalığını oluşturan en önemli öznesidir. Logo Tasarımı deyim yerindeyse ‘Ufuk çizgisi’ ileride olan , hayal gücü yüksek , resim ve çizim yeteneği olan kişilerce hazırlanması işe daha profesyonellik katar.

15 Yıllık Tecrübemizi PlayMedia çizgisi ile taçlandırıyoruz. Grafikerlerimizin kaleminden çıkacak tüm tasarım ve çizgiler sizin yol arkadaşınız olacağına inanıyoruz.

MOBİL ANDROİD VE IOS YAZILIM VE TASARIMLAR

Mobil Android ve İOS yazılımlarımız ile tüm Web Siteleri, E-Ticaret Siteleri ve özel yazılımlarınızı akıllı telefon ve tabletlerde kullanmanızı sağlayan bir platformdur. Böylelikle çalışma bilgisayarınızı yanınızda taşımanıza ihtiyaç kalmadan cep telefonunuzla tüm sisteminizi güvenli bir şekilde kontrol etmenize yardımcı olur.

Mobil Uygulama size ne gibi avantaj ve yarar sağlar?

– Türkçe admin paneli sayesinde kolay kullanım sağlar

– Mobil uygulamanızı kullanan kişilere ücretsiz mesaj gönderimi,
– Bilgilendirme, yönlendirme mesajları gönderme ,
– Reklam ve tanıtım mesajları gönderme
– Uygulamayı indiren, kullanan ve kullanıp ta kaldıran kullanıcıları görme.

Üstelik tüm mobil uygulamaları ücretsiz Google Play’e Yüklüyoruz.

KURUMSAL KİMLİK TASARIMLARI VE ÇALIŞMALARI

Kurumsal Kimlik bir firmanın görünen yüzü, bilinen ismi ve hedef kitlelere ulaşımda en büyük reklam çalışmasıdır.

Biliyormusunuz ?
Milyonlarca insanı düşünün. Her birinin tipi, konuşma şekli, el hareketleri, mimikleri, giyim tarzı, kullandığı parfüm, saç şekli birbirinden farklıdır. Herkes kendi tarzını yansıtır. Kişinin tarzı ne kadar farklı ve dikkat çekiciyse, o oranda karşısındakinin ilgisi çekmeyi başarır. Bunun sonucunda da çevresindekiler de o kişiyle iletişime geçme isteği uyanır.

Öyle değil mi?
Görünen yüzünüzü PlayMedia’nın kalitesi ile taçlandırın , farkınızı fark ettirin…

BÖLGESEL VE ULUSAL MEDYA PLANLAMA

Medya Planlama projelerimiz için yerel, bölgesel ve ulusal medya yayın organları ile yapmış olduğumuz anlaşmalar doğrultusunda İş Ortaklarımıza tam ve güvenilir hizmet veriyoruz.

Biz gerek mutfağımızdan çıkan projeler için gerekse müşterimizin kendi  reklamlarının yayınlanacağı en doğru mecrayı sizin için belirliyor, “Hangi program Sektörünüz için uygundur, Hangi radyo / TV sizin reklamınız için verim sağlar ?” gibi ön çalışmaları yapıyor ve Medya Planlama Stratejilerimiz ile markanızın başarılı bir tanıtımı olması için yol haritasını beraber planlıyoruz…

SOSYAL MEDYA PLANLAMA VE SEO

Günümüz teknolojisi her geçen gün kendini yenilemekte ve bununla beraber getirdiği tüm avantajları insanların hizmetine sunmaya devam etmekte. Gelişen teknoloji hızla büyüyen sosyal medya topluluklarında da beraberinde getiriyor. Bilindik reklam stratejileri bir kenara dursun, dijital dünya reklamın ulaşımında daha hızlı hale getirdiği bugün dünyanın sayılı araştırmacılarının da raporlarında yer alıyor..
Sosyal Medya Reklam Planlamaları için her platform da etkili ve tam isabetli projeleri hayata geçirecek fikirleri ve yenilikleri İş Ortaklarımızla paylaşıyoruz.