E-Mail: info@playmedya.net Telefon: 0 507 180 83 28

Play Medya Reklam Ajansı’nın temelleri 1994 yılında atıldı ve 2002 yılında ‘PlayMedia’ logosu ile hizmet hayatına başladık. Kurulduğu günden bu yaşına kadar Seslendirme ve Radyo Yayını Hizmetini tek çatı altında butik bir anlayışla gerçekleştirmekteyiz..
Biz markalar , ürünler ve firmalar için çalışan kolektif bir ajans ve tasarım ofisiyiz. Genç yaşımıza rağmen medya sektörünün tüm dallarında edindiği tecrübemizi sağlam temeller üzerinde geleceğe taşımaktayız.
Hizmet verdiğimiz Şirketler ve Firmalar için stratejik alt yapı oluşturup , Reklam çözümleri üretiyoruz..
Bu çözümleri sunarken, üzerinde çalıştığımız projelerin niteliğine göre farklı disiplinleri bir arada kullanır, projenin amacına uygun çalışmaları hayata geçiririz. Fikirlerimizi gerçekleştirirken başta web tasarım olmak üzere, grafik tasarım ve iş konsepti gibi disiplinleri kullanırız. Bilgi, teknoloji, estetik ve ihtiyaç unsurlarını göz önünde bulundurarak projelerimizi gerçekleştiririz.
Hayata geçirdiğimiz her projeye problem çözme odaklı bir tasarım anlayışı ile yaklaşırız, bu yüzden ekibimizden çıkan tüm projeler yaratıcı olduğu kadar işlevsel ve amacına uygundur.

İŞ DEĞERLERİMİZ
Güvenli,
Bilinçli,
Ciddi,
Dürüst,
Disiplinli,
Güler yüzlü,
Kaliteli,
Eğitimli,
Saygılı,
Samimi,
Ölçülü,
Özverili,

İş Ortaklarımızın memnuniyeti , kendilerine sunduğumuz hizmet kalitesinin niteliğini her zaman üst seviyede tutmak ve kazandığımız güvenin kalıcılığını sağlamak en güçlü arzumuzdur.

VİZYONUMUZ
Gelişen Dünya teknolojisiyle Medya İhtyaçlarından doğan tüm unsurları günümüz teknolojisiyle entegre ederek , amacına uygun çözümler , istenilen nitelikte projeler ve mutfağımızdan çıkan tüm işleri dallarında zirvelere ulaştırarak sektörde kaliteli işlere imza atmaktır.

MiSYONUMUZ
Aynı anda birçok projeye değil , sadece belirli projelere hayat vermek.Bu sayede iş performansımızı en yüksek zirvede kullanıp dikkati dağılmamış,güçlü ve beklentinin üstünde projelere imza atmaktır.